KONTAKT OS

Lad os starte en samtale.


Vil du finde ud af, hvordan Omnia kan hjælpe din virksomhed? Kontakt os, og lad os tale om det.

Leder du efter svar på dine spørgsmål om Omnia?

Vi er her for at hjælpe. Vores team hjælper dig gerne med dine spørgsmål, behov eller kommentarer. Udfyld kontaktformularen, så vender vi tilbage til dig. Vi besvarer alle henvendelser så hurtigt som muligt og takker på forhånd for din tålmodighed.

Du kan også kontakte os via kontaktoplysningerne nedenfor.

Kontaktpersoner

Omnia Product Lead
Anders Fagerlund
anders.fagerlund@preciofishbone.se
+46 70 824 80 10

Nordamerika, Storbritannien og Irland
Darren Murphy
darren.murphy@omniaintranet.com
+1 (819) 421-0578

Tyskland, Schweiz, Østrig og Benelux
Jörg Stappert
jorg.stappert@omniaintranet.de

Danmark
Eigil Mølgaard
eigil.molgaard@preciofishbone.dk
+45 315 203 13

Sverige og Norge
Per Ljungberg
per.ljungberg@preciofishbone.se
+46 76 230 22 30

Vores adresser

Huvudkontor
Omnia Digital Workplace AB
Sankt Eriksgatan 119
113 43 Stockholm
Sverige
Phone: +46 771 44 00 80
Kontaktperson: Jesper Alfonsson
jesper.alfonsson@omniaintranet.com
+46 73 078 80 25

Canada
Omnia Digital Workplace AB
PO Box 62036
ORLEANS RO CONVENT GLEN, ON, KIC 7H8 Ottawa
Canada
Kontaktperson: Darren Murphy
darren.murphy@omniaintranet.com
+1 (819) 421-0578

Danmark
Omnia Digital Workplace AB
Kigkurren 8M, 1.
2300 København S
Danmark
Kontaktperson: Eigil Mølgaard
eigil.molgaard@preciofishbone.dk
+45 315 203 13

Tyskland
Omnia Digital Workplace AB
Dreischeibenhaus
40211 Düsseldorf
Tyskland
Kontaktperson: Jörg Stappert
jorg.stappert@omniaintranet.de

 

Göteborg
Omnia Digital Workplace AB
Drakegatan 1
412 50 Göteborg
Sverige
Kontaktperson: Johan Igglund
johan.igglund@preciofishbone.se
+46 733 73 44 20

 

Malmö
Omnia Digital Workplace AB
Göran Olsgatan 1
211 22 Malmö
Sverige
Kontaktperson: Tobias Hed
tobias.hed@preciofishbone.se
+46 733 17 21 23

Stockholm
Omnia Digital Workplace AB
Sankt Eriksgatan 119
113 43 Stockholm
Sverige
Kontaktperson;Jesper Alfonsson
jesper.alfonsson@omniaintranet.com
+46 73 078 80 25

Vietnam
Omnia Digital Workplace AB
5th, 8th & 9th Floor, PJICO tower
186 Điện Biên Phủ Street
Ward 6, District 3
Hồ Chí Minh city
Viet Nam
Kontaktperson;Jesper Alfonsson
jesper.alfonsson@omniaintranet.com
+46 73 078 80 25